5 adet/torba E2000 UPC Simplex 2.0mm 5 m E2000 UPC Tek Modlu Fiber Optik Patch Kablosu, Fiber Optik Jumper Kablo

₺135.33

Ucuz 5 adet/torba E2000 UPC Simplex 2.0mm 5 m E2000 UPC Tek Modlu Fiber Optik Patch Kablosu, Fiber Optik Jumper Kablo, Satın Kalite Telekom Parçaları doğrudan Çin Tedarikçilerden: 5 adet/torba E2000 UPC Simplex 2.0mm 5 m E2000 UPC Tek Modlu Fiber Optik Patch Kablosu, Fiber Optik Jumper Kablo

Sosyal medyada paylaşın:

Etiketler: Ucuz 5 adet/torba E2000 UPC Simplex 2.0mm 5 m E2000 UPC Tek Modlu Fiber Optik Patch Kablosu, Fiber Optik Jumper Kablo, Yüksek Kalite 5 adet/torba E2000 UPC Simplex 2.0mm 5 m E2000 UPC Tek Modlu Fiber Optik Patch Kablosu, Fiber Optik Jumper Kablo, Çin Telekom Parçaları Tedarikçiler.


5 adet/torba E2000 UPC Simplex 2.0mm 5 m E2000 UPC Tek Modlu Fiber Optik Patch Kablosu, Fiber Optik Jumper Kablo
şartname: bağlayıcı E2000 E2000 için elyaf Çapı 2.0mm lehçe UPC UPC uzunluk 5 m Fiber Modu 9/125 μm Tek Modlu lif Tipi Simplex ekleme kaybı ≤0. 3dB değişebilirlik ≤0. 2dB geri dönüş kaybı ≥50dB titreşim ≤0. 2dB çalışma sıcaklığı -40 ~ 75 ° C depolama sıcaklığı
-45 ~ 85 ° C
FTTx Ağ Mağaza ( Hong Kong Saf Ağ Co Ltd, www.isp-home.com ) OEM hizmetleri tam bir kümesi sağlar, gibi fiber bağlayıcı, uzunluk, renk, fiber sınıf, şartname, malzeme, paket vb.
sipariş Seçeneği: Fiber Bağlayıcı: SC, FC, ST, LC, MTRJ, MU, DIN, E2000, SMA, D4, ODVA uzunluk: 1 M, 2 M, 3 M, 4 M, 5 M, 10 M, 15 M, 20 M, 30 M, veya Özelleştirilmiş ceket of renk: SM sarı, OM1, OM1 turuncu, OM3 aqua, veya özelleştirilmiş ceket malzeme: PVC veya LSZH veya özelleştirilmiş tek modlu fiber: ITU-T G.652, veya G655, veya G657 çok modlu fiber, ITU-TG.651 lif tipi: 9/125 & mikro; m (OS1), veya 62.5/125 & mikro; m (OM1), veya 50/125 & mikro; m (OM2, OM3) kablo çapı: Simplex: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm veya özelleştirilmiş//Dubleks: 2.0x4.1 (mm) veya 2.8x5.7 (mm) veya özelleştirmek
uygulama : CATV, metro test ekipmanları; telekomünikasyon ağları; optik erişim ağı yerel alan ağları (LAN); geniş alan ağları (WAN); öncül tesisatları; veri işleme ağları; Video ve askeri aktif cihaz sonlandırma.

Birim Tipi lot (5 parçalar/lot)
Paket Boyutu 18cm x 12cm x 10cm (7.09in x 4.72in x 3.94in)
Model Numarası 5M E2000/UPC-E2000/UPC SM SX Patch Cord
Marka Adı WellLink
Connector E2000-E2000
Length 5m
Fiber Diameter 2.0mm
Polish End Face UPC
Color Yellow
Mode Single mode, Simplex
Insertion Loss ≤0.3dB
Fiber Grade G652D
Jacket Material LSZH

Değerlendirmenizi yazın!


Şunlar da hoşunuza gidebilir

5 adet/torba 1 m LC UPC FC UPC Simplex 2.0mm Tek Modlu Fiber Optik Patch Kablosu, Fiber Optik Jumper Kablo
5 adet/torba 1 m lc upc fc upc simplex 2.0mm tek modlu fiber optik patch cord, fiber optik jumper kabloşartname: bağlayıcı lc fc elyaf çapı 2.0mm lehçe upc upc...

₺54.51

Kaynağı SPP-8F-LR-IDFB-HW 6.144G-1310nm-2km-SM-SFP fiber optik alıcı-verici
seeme technology co, hoşgeldiniz ltd indirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak bom için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik ...

₺111.12

Olmayan bilek Ultra-küçük boyutu MEMS sensörü Darbe-çıkış Arayüzü Gömülü 3D Pedometre Modülü-STP100M
  biz bir orijinal üretici 10 yıldan fazla tecrübesi ile, araştırma, gelişmekte, üretim ve satış iot (şeylerin internet) ürünleri gibi rf modülleri, walkie talkie modülleri ve entegre dij...

₺31.22 ₺26.53

ISDN PRI kart ile 4 T1/E1 Portları, TE405P TE410P E1 kart, T1 Kart, VoIP Için PBX Asterisk IP PBX
* destekler asterisk/freepbx/elastix/trixbox/askozia...asterisk kart olduğunu pci konektörü ileözellikleri, ile 4 e1/t1 portları isdn pri pci asterisk kart destekler asteri...

₺1 044.52

1 adet orijinal güç amplifikatör modülü pa ra07m4452ms motorola gp3188 cp040 cp180 cp200 için
durum: kullanılan.model ile uyumlu: motorola gp3188 cp040 cp180 cp200adet: 1 adetödeme yöntemi: biz emanet ödeme kabul.kargo & iade :1 özel, vergiler ve katma değer vergisi madde f...

₺64.77

2 adet 27dBm 3 km SV650 TTL arayüzü 868 MHz uzun menzilli kablosuz modülü 2 adet Anten ücretsiz kargo ile
biz profesyonel manufcturer için kablosuz veri iletim modülü ürünler, yani fiyat en rekabetçi ve kaliteli vaat edilebilir! daha satın, düşük fiyat olacak! toptan iş için, en iyi tırnak için ...

₺179.17 ₺159.46

Profesyonel 5L 220 V 800 W E00014 5L azot dondurma karıştırıcı
220 v 800 w 5l azot dondurma karıştırıcı profesyonel 5l azot dondurma karıştırıcı özellikleri: model no.: 5l değerlendirme: 220vac, 50/60hz, güç: 800 w ayrılabilir şeffaf kase kapağı özel sağ...

₺1 133.34

5 adet/grup SW433-ZD115 433 MHz Kazanç 2.15 dBi Erkek için SMA kafa ile Katlanır Kauçuk Anten kablosuz modülü
5 adet/grup sw433-zd115 433 mhz kazanç 2.15 dbi erkek için sma kafa ile katlanır kauçuk anten kablosuz modülüaçıklama:sw433-zd115 katlanır çubuk anten bir olduğunu. bu bir...

₺41.93 ₺37.32

Rus gümrüksüz Lazer 6040 Co2 60 W Oymacı router döner eksen ile kesme makinesi
Rusya ücretsiz kargo, hiçbir vergi! sıcak lazer kesim makinesi ly 50 ile co2 lazer oyma makinesi 6040 w tüp ve döner eksenürünlerimiz burada bağlantı başvurabilirsiniz:6040 deri üzerinde çalışmak ...

₺8 535.29

Motorola cp1200 cp1300 cp1660 için 2x esnek bağlantı kablosu 22pin İki yönlü radyolar
2x aksesuarları esnek bağlantı kablosu motorola 22pin cp1200 cp1300 cp1660 iki yönlü radyolarmotorola için compatiable modelleri:cp1200 cp1300 cp1660bir paket dahil :esnek kablo 2 adet...

₺28.97

2 adet/paket 500 mW 470 MHz TTL Arayüzü RF Verici Ve Alıcı SNR651 + 2 adet Antenler + 2 adet USB Brigde kurulu
2 adet/paket 500 mw 470 mhz ttl arayüzü rf verici ve alıcı snr651 + 2 adet antenler + 2 adet usb brigde kurulusnr651 olduğunu çok entegre rf modülü, yüksek performanslı silikon labs si4432 benimse...

₺304.97 ₺271.42

6 ADET/GRUP Arduino Uno RF2401F20 | FCC, CE, IC Geçti 100 mW 2.4 GHz Kablosuz RF Verici Ve Alıcı Modülü Ile nRF24L01 Çip
6 adet/grup arduino uno rf2401f20 | fcc, ce, ic geçti 100 mw 2.4 ghz kablosuz rf verici ve alıcı modülü ile nrf24l01 çip6 adet rf2401f20 modülü 6 adet 2.4g anten 6 adet s...

₺232.16 ₺174.14

5 adet/torba E2000 UPC Simplex 2.0mm 1 m E2000 UPC Tek Modlu Fiber Optik Patch Kablosu, Fiber Optik Jumper Kablo
5 adet/torba e2000 upc simplex 2.0mm 1 m e2000 upc tek modlu fiber optik patch kablosu, fiber optik jumper kabloşartname: bağlayıcı e2000 e2000 için elyaf çapı 2.0mm ...

₺123.89

Gömülü Çoklu bağlantı noktaları RF kablosuz Tekrarlayıcı Modülü SNR611
biz bir orijinal üretici 10 yıldan fazla tecrübesi ile, araştırma, gelişmekte, üretim ve satış iot (şeylerin internet) ürünleri gibi rf modülleri, walkie talkie modülleri ve entegre dijital sensör...

₺78.15 ₺66.44

Ücretsiz gemi Orijinal Mucize kutusu + kablolar ile Mucize anahtar (V2.33 sıcak güncelleme) için çin cep telefonu kilidini + tamir kilidini
'paket içerir:+ mucize kutusu-1 adet.+ mucize key dongle-1 adet.+ 2-in-1 ana kablo-1 adet.+ usb a-b kablo-1 adet.jigs + seti-4 adet.:* mb-05b* mb-10c* mb-20c

₺491.00

50X Mag Bir A10 Siyah Renk Için PTT Düğmesine Ve Toplam Yeni
50x mag bir a10 siyah renk için ptt düğmesine ve toplam yeniaçıklama: ptt düğmesimotorola radyo için uyumlu:mag bir a10paket:ptt düğmesi: 50 adettoplam yeniaçıklama: 1....

₺190.22

50X BNC Dişi Adaptör Connector SMA Kadın Ters
50x bnc dişi adaptör connector sma kadın tersözellikler: sma kadın için bnc kadınpaket:anten konektörü: 50 adettoplam yeniaçıklama: 1. biz sadece alipay adrese gemi. biz hiçbir...

₺146.77

20 m SC UPC FC UPC Dubleks 2.0mm Tek Modlu Fiber Optik Patch Kablosu, Fiber Optik Jumper Kablo
20 m sc upc fc upc dubleks 2.0mm tek modlu fiber optik patch cord, fiber optik jumper kabloşartname: bağlayıcı sc fc elyaf çapı 2.0mm lehçe upc upc uzunlu...

₺65.95

Yüksek verimlilik DC 220 V dönüştürücü PS-30SW IV 13.8 v DC 0.3 V için TH-9800 KT-8900 KT-7900D Radyo
Yüksek verimlilik walkie talkie dc 220 v dönüştürücü ps-30sw iv 13.8 v 207 w, güç kaynağışartname:13.8 volt dc ± 0.3 v (8-15 v ayarlanabilir) çıkış akımı: 30a (maxium)boyut: 155 (w) x 70 (h) x...

₺368.63 ₺317.01